آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
آپلود سلام – حضور با شکوه مردم در راهپیمایی۲۲بهمن دشمن را خشمگین کرده/حرکت تروریستی شب گذشته مسیر زاهدان به خاش محکوم است

 

امام جمعه اهل سنت سرباز:

حضور با شکوه مردم در راهپیمایی۲۲بهمن دشمن را خشمگین کرده/حرکت تروریستی شب گذشته مسیر زاهدان به خاش محکوم است

امام جمعه اهل سنت شهرستان سرباز، گفت: حضور میلیونی و با شکوه مردم در مراسم راهپیمایی۲۲ بهمن، باعث خشمگین شدن دشمنان این مرز و بوم شده است.

تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۸

آپلود سلام – حضور با شکوه مردم در راهپیمایی۲۲بهمن دشمن را خشمگین کرده/حرکت تروریستی شب گذشته مسیر زاهدان به خاش محکوم است

حضور با شکوه مردم در راهپیمایی22بهمن دشمن را خشمگین کرده/حرکت تروریستی شب گذشته مسیر زاهدان به خاش محکوم است

 

مولوی عنایت الله رسولی زاده در گفت و گو با خبرنگار زاهدنیوز، افزود: حضور میلیونی و با شکوه مردم در مراسم راهپیمایی۲۲ بهمن، باعث خشمگین شدن دشمنان این مرز و بوم شده به طوری که سعی در گرفتن انتقام از ملت ایران اسلامی می کنند.

وی با اشاره به حرکت تروریستی شب گذشته در محوز زاهدان به خاش، اظهار کرد: این حرکات تروریستی شرعا، عقلا و با توجه به آیات قرآن کریم، محکوم می باشد، این افراد تغذیه شده از سوی آمریکا و اسرائیل بوده و قصدشان ایجاد نا امنی در نقاط مختلف کشور است.

وی با تاکید بر این که مردم کشور هوشیار هستند، تاکید کرد: هیچ گاه مردم ایران اسلامی فریب دشمنان را نمی خورند.

رسولی زاده تصریح کرد: اقتدار ایران اسلامی دنبا را تکان داده و به وحشت انداخته است، دشمنان قصدشان از این ترقه بازی ها، بدبین کردن مردم نسبت به نظام، انقلاب و کشور می باشد که تمامی مردم ایران اسلامی و خصوصا قوم بلوچ هیچگاه فریب آنها را نخواهندخورد.

وی گفت: دشمن همیشه فرصت طلب بوده و به دنبال منافع خود در سطح کشورهای منطقه است.

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark

 

{DOC_FEEDBACK_FORM}

 

 ارسال در حدود 1 روز قبل  ادامه مطلب »