آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
آپلود سلام – مردم صاحب انقلاب هستند/توسعه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی برای همگان ملموس است

 

فرمانده قرارگاه قدس سپاه در جنوب شرق کشور:

مردم صاحب انقلاب هستند/توسعه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی برای همگان ملموس است

فرمانده قرارگاه قدس سپاه در جنوب شرق کشور گفت: همه مردم پشتیبان نظام و صاحب انقلاب بوده و همیشه در صحنه های سیاسی کشور حضور پر رنگی داشته و دارند.

تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۵

آپلود سلام – مردم صاحب انقلاب هستند/توسعه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی برای همگان ملموس است

مردم صاحب انقلاب هستند/توسعه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی برای همگان ملموس است

 

به گزارش زاهدنیوز، سردار سرتیپ پاسدار محمدمارانی، در حاشیه مراسم افتتاح مرکز تجمیع خطوط فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان که به مناسبت دهه فجر در محل ستاد فرماندهی انتظامی استان برگزار شد، افزود: همه مردم پشتیبان نظام و صاحب انقلاب بوده و همیشه در صحنه های سیاسی کشور حضور پر رنگی داشته و دارند، آنان در ۲۲ بهمن نیز با عشق و علاقه به صحنه می آیند و مشت محکمی بر دهان بدخواهان نظام خواهند زد.

وی با بیان اینکه دشمن تلاش میکنند چهره استان را نا امن جلوه دهد، تاکید کرد: مردم نظام و انقلاب اسلامی ایران را دوست دارند و در این راستا تعداد قابل توجهی از آنان در حوزه امنیت وارد شده و در تامین امنیت کشور کمک می کنند.

وی ادامه داد: امروز در سایه وحدت، انسجام و اتحاد همه سیستم های دولتی و نظامی و خصوصا مردم، شاهد توسعه و پیشرفت قابل توجهی در بعد از پیروزی انقلاب اسلامی می باشیم.

وی خاطر نشان کرد: اینکه در برخی مواقع دشمنان در گوشه و کنار سیستان و بلوچستان دست به ترقه بازی می زنند، عادی و طبیعی است، در فرانسه و آمریکا، تا یک اتفاق و نا امنی رخ می دهد مردم این کشور ها در خیابان ها می ریزند و علیه حاکمیت خودشان شعار می دهند اما در ایران اسلامی مردم خودشان را صاحب انقلاب و حاکمیت می دانند و پشتیبان آن هستند.

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark

 

{DOC_FEEDBACK_FORM}

 

 ارسال در حدود 5 روز قبل  ادامه مطلب »