آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
آپلود سلام – مسیر راهپیمایی ۲۲بهمن در زاهدان مشخص شد

 

مسیر راهپیمایی ۲۲بهمن در زاهدان مشخص شد

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: مسیر میدان آزادی تا مصلی قدس زاهدان به عنوان مسیر راهپیمایی ۲۲بهمن در زاهدان مشخص شد.

تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۶

آپلود سلام – مسیر راهپیمایی ۲۲بهمن در زاهدان مشخص شد

مسیر راهپیمایی 22بهمن در زاهدان مشخص شد

 

عباس صفدری در گفت و گو با خبرنگار زاهدنیوز، افزود: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته، در ۵۶نقطه جمعیتی استان راهپیمایی ۲۲بهمن برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: براساس برنامه ریزی صورت گرفته، در زاهدان از میدان آزادی تا مصلی قدس راهپیمایی ۲۲ بهمن انجام خواهد شد و از مردم نیز دعوت ی شود تا با توجه به آغاز مراسم از ساعت۹صبج، به موقع در این حماسه ملی حضور پیدا کنند.

وی تاکید کرد: با توجه به تهدیدات دشمنان این مرز و بوم، نیاز است تا همه مردم با حضور حداکثری در این مراسم، مشتی محکو بر دهن دشمنان زده و بیعتی دوباره با شهدا، آرمان های امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری انجام دهیم.

علی نام درست رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی سیستان و بلوچستان نیر در خصوص محدودیت های ترافیکی نیز گفت: محدودیت های ترافیکی راهپیمایی ۲۲ بهمن در زاهدان از بلوار شهید مطهری تقاطع لشکر به سمت میدان آزادی، میدان پاسداران به سمت تقاطع مطهری و پاسداران، تقاطع مطهری و پاسداران به سمت میدان آزادی، میدان امام علی (ع) به سمت میدان آزادی، میدان شهداء به سمت میدان آزادی، تقاطع مصطفی و طالقانی به سمت خیابان آزادی، تقاطع سعدی طالقانی به سمت خیابان آزادی، تقاطع رود طالقانی به سمت خیابان آزادی، خیابان امام تقاطع کفعمی به سمت خیابان آزادی، میدان کارگر به سمت خیابان آزادی و کلیه فرعی های منشعب به خیابان آزادی خواهد بود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان در ادامه از شهروندان خواست ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی نهایت همکاری را با پلیس در محورهای که محدودیت های ترافیکی اعلام شده، داشته باشند.

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark

 

 

{DOC_FEEDBACK_FORM}

 

 ارسال در حدود 6 روز قبل  ادامه مطلب »