آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
آپلود سلام – عامل تخلیه غیرمجاز پسماند در شهرستان زاهدان به دادگاه معرفی شد

 

عامل تخلیه غیرمجاز پسماند در شهرستان زاهدان به دادگاه معرفی شد

مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان از شناسایی و معرفی عامل تخلیه غیر مجاز نخاله در شهرستان زاهدان خبر داد.

تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۰

آپلود سلام – عامل تخلیه غیرمجاز پسماند در شهرستان زاهدان به دادگاه معرفی شد

عامل تخلیه غیرمجاز پسماند در شهرستان زاهدان به دادگاه معرفی شد

 

به گزارش زاهدنیوز، پورمردان با اعلام خبر فوق اظهار داشت: مأموران یگان اداره کل حفاظت محیط زیست استان حین گشت و کنترل و پایش حومه شهر زاهدان، متوجه تخلیه غیر مجاز نخاله ساختمانی در محدوده شهر زاهدان و در ناحیه حاشیه شهرک صنعتی شدند.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تصریح کرد: طبق بررسی های به عمل آمده و مدارک و مستندات مکشوفه از محل دپوی نخاله های تخلیه شده مشخص شد که متاسفانه نخاله های ساختمانی موجود و راننده و خودروی متخلف متعلق به یکی از ارگان های دولتی زاهدان بوده است.

پورمردان در ادامه تشریح کرد: متخلف مذکور که به صورت غیر مجاز نخاله های ساختمانی را در محل مذکور تخلیه کرده و موجبات آلودگی محیط زیست را فراهم آورده بود از طرف این اداره جهت صدور حکم قضایی به دادگاه معرفی شده است.

مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان در ادامه گفت: اشخاص متخلف در این زمینه به حکم مراجع قضایی به جزاي نقدي محکوم و خودروهاي تخلیه کننده نخاله به ویژه در اماکن غیرمجاز، علاوه بر اعمال حداکثر مجازاتهاي مذکور، بر اساس قوانین حفاظت و بهسازی محیط زیست و قانون مجازات اسلامی تحت پیگرد حقوقی و قضایی قرار خواهند گرفت. در همین رابطه یک دستگاه کامیون ۱۰ تن از متخلف توقیف گردید.

وی خاطرنشان کرد: اداره کل حفاظت محیط زیست استان به صورت جدی و مستمر پیگیر موضوع نخاله های ساختمانی و پسماندهای اطراف شهرستانهای استان بالاخص شهرستان زاهدان می باشد و از دستگاههای متولی همچون شهرداریها، دهیاری ها و مدیریت پسماند نیز درخواست کرد در این ارتباط به این اداره کل کمک کنند چرا که مبادی ورودی هر شهر همچون ویترین گویای تلاش و تعهد مسئولین ذیربط هستند.

پورمردان از مردم نیز درخواست کرد در این پویش و اقدام این سازمان را یاری دهند و در صورت مشاهده موارد تخلیه زباله و یا نخاله های ساختمانی مراتب را از طریق شماره تماس۳ – ۳۳۴۱۷۱۶۲ به این اداره کل اطلاع داده تا در اسرع وقت با متخلفین برخورد قانونی شود.

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark

 

{DOC_FEEDBACK_FORM}

 

 ارسال در حدود 6 روز قبل  ادامه مطلب »