آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
سرپرست شهرداری کرج نسبتی با محمود احمدی‌نژاد ندارد

تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۶

 

سرپرست شهرداری کرج نسبتی با محمود احمدی‌نژاد ندارد

 

. امکان دارد در ایران نزدیک به یک میلیون نفر با فامیلی و یا پسوند احمدی‌نژاد وجود داشته باشند و نمی‌توان همه آنها را منتسب به رییس دولت‌های نهم و دهم دانست.

Share/Save/Bookmark

آپلود سلام | رحیم خستو معتقد است از زمانی که شورای شهر با ورود تعدادی از افراد به شهرداری کرج مخالفت کرد، سوءتفاهم‌ها و زاویه‌گیری‌هایی میان اعضای شورای شهر و شهردار سابق آغاز شد که در نهایت به دلیل عدم تعامل منجر به استعفای شهردار شد.
 

رحیم خستو، سخنگوی شورای شهر کرج در مورد استعفای اصغر نصیری، شهردار سابق کرج به خبرنگار شهردار آنلاین گفت: « استعفای شهردار سابق کرج با اکثریت آراء پذیرفته شد و پس از آن محمدرضا احمدی‌نژاد، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج نیز به عنوان سرپرست شهرداری کرج انتخاب شد.»

او با رد شایعاتی مبنی بر اینکه سرپرست شهرداری کرج با رییس دولت نهم و دهم ارتباط فامیلی دارد، ادامه داد: «این شایعه را تکذیب می‌کنم و باید بگویم که بی‌اساس است. امکان دارد در ایران نزدیک به یک میلیون نفر با فامیلی و یا پسوند احمدی‌نژاد وجود داشته باشند و نمی‌توان همه آنها را منتسب به رییس دولت‌های نهم و دهم دانست.»

وی در مورد علت استعفای شهردار سابق کرج اضافه کرد: «موضوع اختلاف شورای شهر کرج با شهردار سابق از زمانی آغاز شد که او می‎‌‌خواست افرادی را به تیم شهرداری اضافه کند که این موضوع با مخالفت اعضای شورای شهر روبرو شد. در خصوص تخلفات احتمالی باید با سند و مدرک حرف زد و باید در این مورد بازرسی‌های دقیقی صورت بگیرد.»

عضو شورای شهر کرج با اشاره به انتخاب شهردار جدید کرج گفت: «همکاران ما در شورای شهر کرج در اولین فرصت روند انتخاب شهردار جدید را آغاز خواهند کرد تا هرچه زودتر فرد با صلاحیتی را معرفی کنند.»

   

کلمات کليدی: سرپرست شهرداری کرج ، محمود احمدی‌نژاد

 ارسال در حدود 8 ماه قبل  ادامه مطلب »