آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
رفتن شهردار مشهد به تهران متصور نیست

تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۷

 

رفتن شهردار مشهد به تهران متصور نیست

 

از منظر ما این موضوع متصور نیست که آقای تقی‌زاده خامسی به شهرداری تهران بروند.

Share/Save/Bookmark

آپلود سلام | رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: رفتن آقای تقی‌زاده خامسی به تهران خلف وعده و قراری است که با اعضای شورای شهر مشهد گذاشته‌اند.
 

محمدرضا حیدری در حاشیه بیست‌ودومین جلسه علنی پنجمین دوره شورای اسلامی شهر مشهد که در تالار شهر برگزار شد، در پاسخ به ایسنا در واکنش به خبرهایی مبنی بر جایگزینی قاسم تقی‌زاده خامسی، شهردار مشهد با شهردار مستعفی تهران، اظهار کرد: از منظر شورای شهر مشهد آقای تقی‌زاده خامسی تعهدی چهارساله به ما دارند که به عنوان شهردار مشهد انجام وظیفه کنند و اگر خلاف این عمل شود خلف وعده و قراری است که با اعضای شورای شهر مشهد گذاشته‌اند.

وی ادامه داد: لذا ما معتقدیم که در کشور چهره‌های توانمند و خدوم فراوانی وجود دارند و شورای شهر تهران اجازه دهند آقای تقی‌زاده خامسی همچنان در شهرداری مشهد انجام وظیفه کنند و از چهره‌های توانمند دیگر در شهرداری تهران استفاده کنند.

حیدری تصریح کرد: از منظر ما این موضوع متصور نیست که آقای تقی‌زاده خامسی به شهرداری تهران بروند.

وی در پاسخ به این پرسش که در صورت استعفای آقای تقی‌زاده خامسی آیا آن را می‌پذیرید، افزود: ما تاکنون به این موضوع فکر نکرده‌ایم.

چندی پیش و پس از اعلام استعفای محمدعلی نجفی از شهرداری تهران شایعاتی مبنی بر احتمال جایگزینی قاسم تقی‌زاده خامسی، شهردار مشهد با وی در برخی رسانه‌ها مطرح شد.

کلمات کليدی: شهردار مشهد ،تهران

 ارسال در حدود 8 ماه قبل  ادامه مطلب »