آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
ارزیابی عملکرد ۶ ماهه نخست معاونت فنی و عمرانی در سال ۹۷

تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۱

 

ارزیابی عملکرد ۶ ماهه نخست معاونت فنی و عمرانی در سال ۹۷

 

Share/Save/Bookmark

آپلود سلام | طی نیمه نخست سال جاری، میزان گلایه مندی شهروندان در موضوعاتی همچون روکش آسفالت معابر و همچنین نیاز به لکه گیری ناشی از نشست آسفالت کاهش یافته است.

به گزارش معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، نتیجه ارزیابی عملکرد نیمه نخست سال ۱۳۹۷ معاونت فنی و عمرانی که توسط سامانه نظارت همگانی ۱۸۸۸ انجام شده است، نشان می دهد مصادیق گلایه مندی شهروندان در موضوعاتی از قبیل روکش آسفالت معابر و لکه گیری نشست آسفالت نسبت به سال گذشته کاهش یافته است.

بر این اساس امتیاز معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران براساس شاخص هایی همچون کمیت و کیفیت رسیدگی به پیام های شهروندان و نیز تغییر سهم مصادیق گلایه مندی ۸۱٫۱ بوده است که در رتبه خوب قرار می گیرد. در میان نهادهای تابعه معاونت فنی و عمرانی، امتیاز عملکرد سازمان مهندسی و عمران شهر تهران ۸۷٫۱ است که جزو رتبه های خوب به شمار می آید. همچنین شرکت یادمان سازه موفق شده است در هر ۳ شاخص کمیت رسیدگی، کیفیت رسیدگی و تغییر سهم مصادیق گلایه مندی امتیاز ۱۰۰ را کسب کند. تعداد پیام های گلایه آمیز شهروندان در رابطه با روکش آسفالت پل های سواره رو شهر تهران و نیاز به لکه گیری نشست آسفالت پل ها که در زمره مسئولیت های شرکت یادمان سازه قرار دارد، نسبت به سال گذشته کاهشی محسوس داشته است.

 ارسال در حدود 2 ماه قبل  ادامه مطلب »