آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
حضور ۲۲ بانوی ورزشکار منطقه ۱۵ درمسابقات پارا المپیاد شهر تهران

تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۷

 

حضور ۲۲ بانوی ورزشکار منطقه ۱۵ درمسابقات پارا المپیاد شهر تهران

 

تیم منطقه ۱۵ در هشتمین دوره از این مسابقات که در سال گذشته برگزار شد؛ موفق به کسب عنوان سومی در میان مناطق ۲۲ گانه شهر تهران شد.

Share/Save/Bookmark

آپلود سلام | معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۵ از حضور ۲۲ بانوی ورزشکار منطقه در مسابقات پارا المپیاد شهر تهران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، اکبر مختاری با اعلام این خبر افزود: در نهمین دوره مسابقات پارا المپیاد شهر تهران که تا پایان آذرماه ادامه دارد؛ تیم منطقه ۱۵ متشکل از ۲۲ بانوی ورزشکار به مصاف رقبای خود می روند.

وی با اشاره به اینکه این مسابقات در دو بخش معلولان و نابینایان برگزار می شود، اظهار کرد: معلولان در رشته های تنیس روی میز، دارت، ویلچررانی، تیراندازی با سلاح، شنا و بوچیا؛ روشندلان ورزشکار نیز در رشته های دو و میدانی، شطرنج و شنا به رقابت با دیگر ورزشکاران خواهند پرداخت.

مختاری در تشریح تیم اعزامی منطقه ۱۵ به حضور ۱۴ ورزشکار در بخش معلولان و ۸ ورزشکار در بخش نابینایان اشاره کرد و یادآور شد: در بخش معلولان؛ دو ورزشکار در رشته تنیس روی میز، دو ورزشکار در رشته دارت ، یک ورزشکار در رشته ویلچررانی ، دو ورزشکار در رشته تیراندازی با سلاح، دو ورزشکار در رشته شنا، پنج ورزشکار در رشته بوچیا و در بخش مسابقات نابینایان؛ سه ورزشکار در رشته دو و میدانی، دو ورزشکار در رشته شطرنج و سه ورزشکار در رشته شنا در این دوره از مسابقات حضور دارند.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ۱۵ در پایان خاطرنشان کرد : تیم منطقه ۱۵ در هشتمین دوره از این مسابقات که در سال گذشته برگزار شد؛ موفق به کسب عنوان سومی در میان مناطق ۲۲ گانه شهر تهران شد.

 ارسال در حدود 2 ماه قبل  ادامه مطلب »