آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
تبدیل مدارس متروکه به دهسرا همچنان میان زمین و هوا /۴۰۰۰ ساختمان بلااستفاده در کشور

معاون امور دهیاری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور گفت: طرح تبدیل مدارس متروکه به دهسرا به دلیل عدم همکاری مدیران میانی همچنان میان زمین و هوا مانده است.

سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷

ساعت ۱۵:۲۳

کد مطلب: ۱۵۳۷۱

Share
اسکان نيوز: سعید رضا جندقیان در این باره گفت: به استناد قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت، این امکان به نهادهای عمومی و غیردولتی داده شده که از فضاهای بلااستفاده دولتی بهره برداری‌کنند. به همین جهت کل مدارس متروکه در کشور را احصا کردیم که تعداد آن به حدود بیش از ٢٥٠٠ مدرسه می‌رسد.
 

وی ادامه داد: علاوه بر احصاء مدارس متروکه متوجه شدیم که ساختمان‌های بلااستفاده  برخی سازمان‌ها و نهادهای دیگر مانند مخابرات و پست و یا برخی ساختمان‌های نیمه کاره نیز قابل استفاده هستند که اگر همه آنها را جمع کنیم در حقیقت بیش از ۴۰۰۰ ساختمان بلااستفاده در کشور وجود دارد.

معاون امور دهیاری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور افزود: با وجود قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت،اما بایستی برای استفاده از این فضاها مصوبه دولت کسب شود به نظر می رسد با توجه به نگاه کلان وزرا به این مسائل با ورود به هیأت دولت به تصویب برسد.

وی همچنین اضافه کرد: مفاد این طرح برای ورود به هیات دولت نوشته شده است و به نظر می رسد این موضوع کمتر از یکماه به نتیجه برسد.

 ارسال در حدود 2 ماه قبل  ادامه مطلب »