آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
شورای شهر: آب تهران آلوده نیست/ رئیس آبفا:چاه‌های تهران نیترات بالا دارند

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۶

 

شورای شهر: آب تهران آلوده نیست/ رئیس آبفا:چاه‌های تهران نیترات بالا دارند

 

اگر موردی باشد به شورای شهر منعکس کنند و ما حتماً موضوع را بررسی می‌کنیم.

Share/Save/Bookmark

آپلود سلام | در حالی که مدیر شرکت آبفا معتقد است چاه های جنوب تهران نیترات بالایی دارند اما رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران معتقد است آب تهران از سالم ترین آب هاست.

زهرا صدراعظم نوری در پی اظهارات مدیرعامل شرکت آبفای تهران مبنی بر اینکه چاه‌های جنوب تهران نیترات بالایی دارند، گفت: باید این موضوع را از خود این فرد پرسید اما بر اساس بررسی‌های صورت گرفته توسط شورای شهر آب تهران یکی از سالم‌ترین آب‌هاست.

رئیس کمیسیون سلامت شورا، گفت: کنترل و نظارت‌های لازم بر آب منطقه‌ای صورت می‌گیرد تا آب با کیفیت در شبکه جریان داشته باشد. اگر هم بعضاً جایی مشاهده شود که نیترات آب بالاست موردی است و در کل شبکه  نیست.

وی با بیان اینکه چاه‌ها باید مورد بررسی بیشتر قرار گیرند، گفت: ۳۰ الی ۴۰ درصد منابع آب از طریق چاه‌ها تأمین می‌شود، امکان اینکه  بعضی از آلاینده‌ها و فلزات سنگین در اب وجود داشته باشد، هست. باید بررسی‌های لازم صورت گیرد و مطلق نمی‌توان در این باره اظهارنظر کرد.

نوری ادامه داد: اگر موردی باشد به شورای شهر منعکس کنند و ما حتماً موضوع را بررسی می‌کنیم.

به گفته وی، ارتباط خوبی بین سازمان محیط زیست و شورای شهر وجود دارد و می‌توانیم این موارد را بررسی کنیم.

به گزارش فارس، مدیرعامل شرکت آبفاتهران در اظهارت اخیر خود که در فضای مجازی منتشر شده گفته است مصرف روزانه آب شرب تهران به اندازه دریاچه چیتگراست و چاه‌های جنوب تهران نیترات بالایی دارند.

 ارسال در حدود 4 ماه قبل  ادامه مطلب »