آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
تصویب کلیات طرح مرمت و احیای خانه منوچهری آمل

از سوی شورای فنی و اقتصادی صندوق احیا صورت گرفت

تصویب کلیات طرح مرمت و احیای خانه منوچهری آمل

در نشست شورای فنی و اقتصادی صندوق احیا و بهره‌برداری از بناها و اماکن تاریخی و فرهنگی کلیات طرح مرمت و احیا بنا تاریخی خانه منوچهری آمل در استان مازندران به تصویب رسید.

چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷

ساعت ۱۴:۳۹

کد مطلب: ۱۴۷۰۲

Share
اسکان نيوز: در نشست عصر روز سه شنبه مورخ ۱۷ مهرماه شورای فنی و اقتصادی صندوق احیا که با حضور اعضا شورا، معاونان و کارشناسان میراث فرهنگی استان‌های مازندران، کرمان و قزوین و بهره برداران و مشاوران طرح‌های مرمت و احیا سه بنا برگزار شد، طرح‌های مرمت بناهای خانه منوچهری آمل، کاروانسرای وکیل کرمان و گراندهتل قزوین مورد بررسی قرار گرفت که در این جلسه کلیات طرح مرمت و احیا خانه منوچهری آمل به تصویب اعضا رسید.

طرح مرمت و احیا بنا تاریخی کاروانسرای وکیل کرمان و گراند هتل قزوین نیز از دیگر طرح‌های مورد بررسی بودند که با تصمیم اعضا شورای فنی و اقتصادی بررسی مجدد آن به جلسه آتی این شورا موکول شد.

اعضا شورای فنی- اقتصادی صندوق احیا بناهای تاریخی شامل اکبر تشکری‌نیا، محسن امامی، فریبرز دولت‌آبادی، سیدامیر مهرداد، محمد حجازی و حسین رایتی‌مقدم به اضافه مسئولان صندوق احیا متشکل از پرهام جانفشان، خشایار نیکزاد، عباس پالیزبان و علی کاظمی هستند.

شورای فنی و اقتصادی صندوق احیا و بهره‌برداری از بناها و اماکن تاریخی و فرهنگی با حکم معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تشکیل شده و وظیفه بررسی و تصویب طرح‌های مرمت و احیا بناهای واگذار شده صندوق احیا را برعهده دارند.

 

مرجع: صندوق احیا و بهره‌برداری

 ارسال در حدود 4 ماه قبل  ادامه مطلب »