آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
تسهیل همکاری شهرداری منطقه پایتخت ۵ با سازمان های امداد رسان

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۸

 

تسهیل همکاری شهرداری منطقه پایتخت ۵ با سازمان های امداد رسان

 

از این پس بخشی از سوله بحران محله شهران در اختیار اورژانس تهران خواهد بود تا ارائه خدمات به شهروندان تسهیل شود.

Share/Save/Bookmark

آپلود سلام | آمادگی ستاد بحران منطقه ۵ برای همکاری مشترک با سازمان های خدماتی و امداد رسان و انعقاد تفاهم نامه دوسویه اعلام شد.
به گزارش  روابط عمومی شهرداری منطقه ۵ ، علیرضا حاج حسینی دبیر ستاد بحران و پدافند غیر عامل منطقه، به منظور انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک بین سازمانی و ایجاد آمادگی لازم برای امدادرسانی بیشتر به شهروندان در مواقع بحرانی، با صابریان رئیس اورژانس تهران در سوله ستاد بحران منطقه دیدار و گفتگو کرد.

براساس این خبر، از این پس بخشی از سوله بحران محله شهران در اختیار اورژانس تهران خواهد بود تا ارائه خدمات به شهروندان تسهیل شود.

حاج حسینی افزود: مدیر و معاون منطقه یک آتش نشانی، مسئول بازرسی و کلیه روسای ایستگاه های این سازمان که در محدوده منطقه هستند، نیز طی مذاکرات و نشست مشترک، مسائل و دغدغه های مدیریت بحران منطقه را با نگاه آسیب شناسانه بررسی و راهکارهایی عنوان کردند.

وی گفت : این نشست های مستمر، برای ایجاد آمادگی و ارتقای همکاری مشترک بین سازمان ها و نهاد های امداد رسان صورت می گیرد تا با استفاده از همه ظرفیت های موجود، در مواقعی نظیر زلزله، آتش سوزی و … بتوان به شهروندان خدمات بهتری ارائه داد.

 

 ارسال در حدود 4 ماه قبل  ادامه مطلب »