آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
۵۰ تویوتای حمل متوفی به بهشت زهرا رسید

تاریخ انتشار : يکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۴

 

۵۰ تویوتای حمل متوفی به بهشت زهرا رسید

 

مرکز کنترل ترافیک شهر تهران مستقر در سازمان بهشت زهرا(س) با قابلیت کنترل تمامی مسیرها و مبادی ورودی به بهشت زهرا(س) از سطح تهران افتتاح شد.

Share/Save/Bookmark

آپلود سلام | ۵۰ دستگاه آمبولانس تویوتا هایس ۴ نفره جهت حمل و نقل متوفی های در شهر تهران به ناوگان بهشت زهرا اضافه شد.

همزمان با هشتمین زنگ دانش آموز شهید و در آستانه هفته دفاع مقدس از ۲۰ پروژه و اقدام عمرانی، فرهنگی، ترافیکی و هوشمند سازی سازمان بهشت زهرا(س) رونمایی شد.

 ۵۰ دستگاه آمبولانس تویوتا هایس ۴ نفره جهت حمل و نقل متوفی های شهر تهران، تکمیل عملیات احداث ۲ دستگاه سوله مدیریت بحران شهر تهران و راه اندازی مرکز کنترل ترافیک شهر تهران مسقر در سازمان بهشت زهرا(س) از جمله اقدامات صورت  گرفته است.

با نوسازی کامل ناوگان حمل متوفی شهر تهران ظرفیت حمل متوفی از یکصد نفر به ۲۰۰ نفر در لحظه افزایش پیدا کرده است و تمامی آمبولانس های به کارگیری شده مجهز به سیستم روز و جی پی اس و مناسب با شرایط روز طراحی شده و و قابلیت رهیابی و مسیریابی آمبولانس ها در لحظه وجود دارد.

همچنین مرکز کنترل ترافیک شهر تهران مستقر در سازمان بهشت زهرا(س) با قابلیت کنترل تمامی مسیرها و مبادی ورودی به بهشت زهرا(س) از سطح تهران افتتاح شد.

مرکز کنترل ترافیک با استفاده از دوربین های تحت شبکه وظیفه نظارت تصویری از تمامی نقاط دسترسی به سازمان و همچنین حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) تحت پوشش دوربین های کنترل در این مرکز می باشد تا به جهت بهینه سازی زمانبندی تقاطعات و خیابان ها در زمان های خاص همانند مراسم بزرگداشت ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، پنجشنبه و جمعه پایان سال و شب های قدر، بزرگداشت شهدا و … مسیرهای کم تردد و بدون تلف شدن وقت به مراجعه کنندگان عزیز بفوریت اعلام و هدایت آنها را در دست می گیرد.

این مرکز قابلیت کنترل ترافیک از دورترین نقاط شهر را دارد به نحوی که که گره های ترافیکی از شمال، شرق، و غرب تهران قابل مشاهده و پیگیری خواهد بود. این تجربه موفق در پنجشنبه و جمعه آخر سال و به صورت آزمایشی انجام و موفقیت آمیز بوده فلذا این مرکز در عرض ۲ ماه تجهیز و راه اندازی و آماده شد.

گفتنی است تجهیزات به کار گرفته شده برای این مرکز یک دستگاه ویدیو وال شامل ۴ نمایشگر ۴۶ اینچ، ۲¬دستگاه کامپیوتر با تجهیزات کامل به همراه کنترلر، یک دستگاه بی سیم خودرویی ثابت، میز کنفرانس ۱۲ نفره و میز مدیریتی به همراه مبلمان است.

کلمات کليدی: تویوتای حمل متوفی ،بهشت زهرا

 ارسال در حدود 3 ماه قبل  ادامه مطلب »