آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
بار ترافیکی خیابان بهار کاهش می یابد

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۹

 

بار ترافیکی خیابان بهار کاهش می یابد

 

با شناسایی گره های ترافیکی و نگاه ویژه به طرح جامع ترافیک و نیز بازگشایی معابر می توان در مناطق مختلف شهر نسبت به رفع معضل ترافیک اقدامات اساسی را اجرایی کرد.

Share/Save/Bookmark

آپلود سلام | معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۷ از اجرای طرح تغییر جهت خیابان شکیبا به منظور کاهش بار ترافیکی در خیابان بهار شیراز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۷، حمیدرضا رنجبر با اعلام این مطلب افزود: باتوجه به درخواست شهروندان و پس از انجام مطالعات و دریافت نظرکارشناسی پلیس راهور، جهت خیابان شکیبا از غرب به شرق تغییر یافت.

وی با تاکید بر اینکه با اجرای این طرح حجم بار ترافیکی معابر ورودی خیابان بهار کاهش یافته است، تصریح کرد: با شناسایی گره های ترافیکی و نگاه ویژه به طرح جامع ترافیک و نیز بازگشایی معابر می توان در مناطق مختلف شهر نسبت به رفع معضل ترافیک اقدامات اساسی را اجرایی کرد.

در ادامه معاون شهردار منطقه ۷ به نصب دوربین ورود به محدوده طرح ترافیک در تقاطع خیابان ترکمنستان با کوچه یاسمن اشاره کرد و گفت: با توجه به نصب دوربین ورود به محدوده طرح ترافیک، دستک های ترافیکی نصب شده در خیابان یاسمن جمع آوری و دسترسی شهروندان به معبر خیابان های ترکمنستان و شهید وزوائی تسهیل شده است.

کلمات کليدی: شهرداری منطقه ۷، بار ترافیکی، خیابان بهار

 ارسال در حدود 4 روز قبل  ادامه مطلب »