آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
آپلود سلام – عمان میزبان نمایشگاه صنایع دستی سیستان و بلوچستان می شود

 

عمان میزبان نمایشگاه صنایع دستی سیستان و بلوچستان می شود

تاریخ انتشار : شنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۱

آپلود سلام – عمان میزبان نمایشگاه صنایع دستی سیستان و بلوچستان می شود

عمان میزبان نمایشگاه صنایع دستی سیستان و بلوچستان می شود

 

شبستان/سرپرست میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان گفت: همزمان با هفته گردشگری، عمان میزبان نمایشگاه صنایع دستی سیستان و بلوچستان می شود.
علیرضا جلال زایی سرپرست میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان با بیان این مطلب به خبرنگار شبستان گفت: این نمایشگاه از ۲ تا ۵ مهر ماه با هدف معرفی قابلیتهای گرشگری و بوم گردی استان در عمان برگزار خواهد شد.
وی افزود: با برگزاری این نمایشگاه می کوشیم سرمایه گذاران ایرانی مقیم خارج از کشور را هم برای سرمایه گذاری در داخل کشور جذب کنیم.
سرپرست میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یادآور شد: نواختن زنگ گردشگری در مدارس استان، بازدید رایگان در روز جهانی گردشگری از موزه های سطح استان، تور رایگان برای دانشجویان جدید رشته گردشگری با همکاری دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان، مسابقات عکاسی، نقاشی برای مدارس ابتدایی و افتتاح واحدهای بوم گردی و دفاتر خدمات مسافرتی و سفره خانه های سنتی از دیگر ویژه برنامه های هفته گردشگری در استان به حساب می آید.
جلال زایی تصریح کرد: ارائه تخفیف هتل ها و مراکز گردشگری در این هفته، ارائه بسته های گردشگری، انتخاب بزرگان و مفاخر استان به عنوان سفیران گردشگری، اجرای طرح همیار گردشگر، توزیع کارت شناسایی حامیان بیان لوت برای شاخه دانش آموزی، نشست علمی با اساتید و دانشجویان گردشگری و نمایشگاه های مرتبط با آئین محرم با مشارکت دستگاههای مرتبط از دیگر برنامه های هفته گردشگری در استان خواهد بود.

Share/Save/Bookmark

 

 

 ارسال در حدود 3 ماه قبل  ادامه مطلب »