آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
آپلود سلام – ۱۹۵ دیدار و سفر سرنوشت ساز برای تضمین آینده سیستان وبلوچستان

 

۱۹۵ دیدار و سفر سرنوشت ساز برای تضمین آینده سیستان وبلوچستان

تاریخ انتشار : شنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۳

آپلود سلام – ۱۹۵ دیدار و سفر سرنوشت ساز برای تضمین آینده سیستان وبلوچستان

195 دیدار و سفر سرنوشت ساز برای تضمین آینده سیستان وبلوچستان

 

ایرنا/توسعه و محرومیت زدایی در سیستان و بلوچستان این روزها به یکی از برنامه های اصلی دولت تبدیل شده به طوری که از ابتدای امسال تاکنون موضوعات مربوط به این استان محور ۱۹۵ دیدار در سطح مقامات عالی رتبه دولتی بوده است.
محرومیت تاریخی سیستان و بلوچستان در سال های گذشته موضوعی انکارناپذیر است که سبب شد دولت تدبیر و امید توسعه زیرساخت ها در این استان را اولویت خود قرار دهد. نتیجه این تدبیر توسعه راه ها، بنادر، راه آهن، گاز و شبکه های ارتباطی در سیستان و بلوچستان است که اکنون زمینه امید به سرمایه گذاری و حضور بیشتر سرمایه داران در این استان را فراهم کرده است.
علاوه براین در سالجاری این استان به محل رفت و آمد مقامات عالی رتبه کشوری تبدیل شده است به طوری که از ابتدای سال تاکنون فقط سه سفر در سطح معاونان رئیس جمهور و مقامات نهادهای کشوری و هشت سفر در سطح وزیر به سیستان و بلوچستان انجام شده است که سفر وزیر کشور با ۱۰۱ مصوبه و همچنین سفر اخیر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و بازدید شهر به شهر او از وضعیت پیشرفت زیرساختهای ارتباطی در این استان مثال زدنی است.
علاوه براین در ۶ ماه گذشته معاونان وزرا ۶۶ بار در سیستان و بلوچستان حضور یافتند و از نقاط مختلف استان بازدید کردند.
هر یک از این سفرها مصوباتی را در راستای توسعه پهناورترین استان کشور به ارمغان آورد که البته به ثمر نشستن آن مستلزم پیگیری و ممارست مسئولان استانی است.
در همین راستا از ابتدای امسال تاکنون در ۲۳ دیدار در سطح مقامات ارشد ملی اعم از معاونان رئیس جمهوری و تمامی وزرا مسائل و مشکلات این استان توسط استاندار سیستان و بلوچستان پیگیری شده است.
سید دانیال محبی استاندار سیستان و بلوچستان همچنین ۹۵ دیدار با معاونان وزرا در زمینه پیگیری موضوعات استانی انجام داده است.
در مجموع هر یک از این دیدارها و سفرها نتایجی سرنوشت ساز برای آینده استان دارد که اگر به رشد و شکوفایی دست یابد پیشرفت و توسعه جنوب شرق کشور را تضمین خواهد کرد.
** ۱۱۵ بازدید استانی از شهرهای سیستان و بلوچستان
مقامات استانی در سیستان و بلوچستان در جلب توجه و حضور مقامات عالی رتبه کشوری تاکنون موفق عمل کردند که البته نظیر این موفقیت در سطح استانی نیز میسر شد و شاهد همفکری و همراهی مسئولان ارشد استانی با نمایندگان، نخبگان، احزاب، رسانه ها و معتمدان و علمای سیستان و بلوچستان بودیم به طوری که در طول ۶ ماه نخست سالجاری ۱۱۵ بازدید از شهرهای شمال و جنوب سیستان و بلوچستان، ۳۰ دیدار با نمایندگان مجلس شورای اسلامی، ۶۷ دیدار با احزاب، رسانه ها، متنفذین محلی و سرمایه گذاران اهل تسنن و تشیع و ۴۱ دیدار با معتمدین و روحانیون تشیع و تسنن توسط استاندار سیستان و بلوچستان برگزار شده است و نتیجه آن همدلی و همراهی همه این اقشار برای پیشرفت و توسعه این استان است.

Share/Save/Bookmark

 

 

 ارسال در حدود 3 ماه قبل  ادامه مطلب »