آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
وضعیتی مشابه آبادان و خرمشهر در انتظار تهران است

تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۳

 

وضعیتی مشابه آبادان و خرمشهر در انتظار تهران است

 

: براساس مصوبه مجوز مشارکت در تامین و اجرای تاسیسات فاضلاب و آب خام در محدوده منطقه ۲۲ شهرداری تهران که در سال ۹۱ مصوب شده، شهرداری و شرکت آب و فاضلاب موظف بودند که یک تصفیه خانه در منطقه خرگوش دره در غرب دریاچه چیتگر و در محدوده وردآورد ایجاد کنند.

Share/Save/Bookmark

آپلود سلام | عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: باید با تدبیر و درایت بحران آب در تهران را به نحوی مدیریت کنیم که وضعیتی مشابه آبادان و خرمشهر را نداشته باشیم.
 
شهرنوشت: احمد مسجدجامعی در تذکر پیش از دستور خود در هفتاد و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه تهرانگردی این هفته با موضوع آب انجام شد، اظهار کرد: اگر غفلت کنیم به زودی شرایطی ایجاد می‌شود که ممکن است تهران نیز وضعیت امروز آبادان و خرمشهر را پیدا کند.
 
این عضو شورای اسلامی شهر تهران ضمن تقدیم تهران گردی اخیر به مردم خرمشهر و آبادان گفت: باید با تدبیر و درایت بحران آب در تهران را به نحوی مدیریت کنیم که وضعیتی مشابه آبادان و خرمشهر را نداشته باشیم.
 
وی تایید کرد: براساس مصوبه مجوز مشارکت در تامین و اجرای تاسیسات فاضلاب و آب خام در محدوده منطقه ۲۲ شهرداری تهران که در سال ۹۱ مصوب شده، شهرداری و شرکت آب و فاضلاب موظف بودند که یک تصفیه خانه در منطقه خرگوش دره در غرب دریاچه چیتگر و در محدوده وردآورد ایجاد کنند.
 
مسجدجامعی گفت: زمان این طرح پنج سال پیش بینی شده بود و در سال ۹۵ بهره برداری از این طرح را به پایان سال ۹۷ موکول کردند. بر این اساس، بهتر است شهرداری گزارشی در مورد روند کار ارائه دهد.
 
 

کلمات کليدی: آبادان ،خرمشهر ،تهران، بحران آب، بی آبی

 ارسال در حدود 5 روز قبل  ادامه مطلب »