آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
کسری ۲٫۵ تا ۵هزار میلیارد تومانی بودجه شهرداری تهران

اسکان نيوز: مجید فراهانی، رئیس کمیته بودجه و نظارت شورای شهر تهران درباره سرنوشت بودجه ۹۷شهرداری تهران بعد از تغییر شرایط اقتصادی، گفت: بودجه شهرداری تهران ۱۷هزار و ۵۰۰میلیارد تومان است که با توجه به افزایش هزینه و کاهش درآمدها سه گزینه خوشبینانه، بدبینانه و محتمل برای این شرایط در نظر گرفته‌ایم.

وی ادامه داد: خوشبینانه این است که درآمدهای شهرداری که پیش‌بینی کردیم محقق شود و مطابق با برنامه‌ریزی ما بودجه‌های هر بخش تخصیص یابد.

فراهانی اضافه کرد: بدبینانه این است که ما با یک کسری ۵هزار میلیارد تومانی در بودجه شهرداری تهران مواجه خواهیم بود و باید این دوره ریاضت اقتصادی را بدون سرمایه و اختصاص منبع به پروژه‌ها پشت سربگذاریم.

رئیس کمیته بودجه شورای شهر تهران با اشاره به محتمل‌ترین شرایط برای بودجه شهرداری تهران، گفت: شرایط سوم که به نظر می‌آید محتمل‌ترین آن‌ها باشد، کسری ۲هزار و ۵۰۰میلیارد تومانی است. باید براساس گزینه‌های مختلف ما سناریوهای متفاوتی در نظر بگیریم تا بتوانیم از این شرایط عبور کنیم.

فراهانی در پایان تاکید کرد: در مهرماه و بعد از گذشت شش ماه از فعالیت شهرداری تهران بار دیگر شرایط بودجه را بررسی می‌کنیم و بعد از این‌که مشخص شد بودجه در کدام شرایط مذکور است برای آن متمم در نظر می‌گیریم.

 ارسال در حدود 4 ماه قبل  ادامه مطلب »