آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
رسانه‌ها از مهم‌ترین عوامل رشد فرهنگی هستند

مدیر کل میراث فرهنگی سمنان:

رسانه‌ها از مهم‌ترین عوامل رشد فرهنگی هستند

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان در پیامی به مناسبت فرا رسیدن هفدهم مرداد روز خبرنگار، این روز را به تمامی اصحاب رسانه و فعالان عرصه خبر و اطلاع رسانی تبریک گفت.

چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷

ساعت ۱۲:۰۳

کد مطلب: ۱۳۰۷۶

Share
اسکان نيوز: محمد جهانشاهی، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار آمده است: بی‌تردید رسانه‌ها به عنوان رکن چهارم دموکراسی هر جامعه محسوب می‌شوند و از مهمترین عوامل پیشرفت و رشد فرهنگی به شمار می‌روند، لذا خدمت در این عرصه، خدمت ناب به جامعه انسانی است.

در ادامه این پیام آمده است: فرصت را مغتنم شمرده ضمن تبریک فرا رسیدن ۱۷ مرداد روز بزرگداشت خبرنگار، از تلاش‌های صادقانه شما عزیزان در انعکاس اخبار حوزه‌های میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، صمیمانه قدردانی می‌گردد و حضور فعالانه و ارزشمندتان را در این عرصه موجب تقدیر و امتنان می‌دانیم.

در هفدهم مرداد ماه سال ۱۳۷۷، محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی، به همراه هشت نفر از اعضا کنسولگری ایران در مزار شریف افغانستان به دست گروهک تروریستی طالبان به شهادت رسید. به همین مناسبت، شورای فرهنگ عمومی، هفدهم مرداد ماه هر سال را به عنوان «روز خبرنگار» نامگذاری کرد.          

مرجع: میراث فرهنگی سمنان

 ارسال در حدود 5 ماه قبل  ادامه مطلب »