آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
مرکز آموزشی-رفاهی و باشگاه پیشکسوتان آموزش و پرورش در محله های مرکزی پایتخت افتتاح می شود

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۳

 

مرکز آموزشی-رفاهی و باشگاه پیشکسوتان آموزش و پرورش در محله های مرکزی پایتخت افتتاح می شود

 

۳۶ واحد سوئیت جهت اسکان بازنشستگان، اتاق های مشاوره روانشناسی، اتاق پژوهش، اتاق های کاردرمانی و ورزش ارائه خدمات پزشکی از جمله دیگر خدمات این مجموعه برای فرهنگیان بازنشسته است که در مجموع امکانات بسیار مناسبی را برای پیشکسوتان فراهم کرده است.

Share/Save/Bookmark

آپلود سلام | مرکز آموزشی-رفاهی باشگاه پیشکسوتان آموزش وپرورش، با همکاری اداره آموزش و پرورش منطقه ۱۱ و اداره آموزش و مشارکت های اجتماعی شهرداری منطقه ۱۱ افتتاح خواهد شد.
به گزارش  روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۱ ، نصراله آبادیان شهردار منطقه ۱۱ ضمن اعلام این خبر گفت: باشگاه پیشکسوتان در ۳ طبقه و در زمینی به وسعت ۱۱۰۰ متر با کاربری آموزشی ورفاهی احداث شده است که شهرداری منطقه ۱۱ در بهسازی فضاهای کالبدی این مجموعه مشارکت فعالانه داشته است.
آبادیان همچنین افزود:۳۶ واحد سوئیت جهت اسکان بازنشستگان، اتاق های مشاوره روانشناسی، اتاق پژوهش، اتاق های کاردرمانی و ورزش ارائه خدمات پزشکی از جمله دیگر خدمات این مجموعه برای فرهنگیان بازنشسته است که در مجموع امکانات بسیار مناسبی را برای پیشکسوتان فراهم کرده است.
شهردار منطقه ۱۱ همچنین از تخصیص ۲۸ میلیارد ریال اعتبار طی سال های ۹۶ و ۹۷ خبر داد و گفت: در سال ۹۶ یک میلیارد و سیصد میلیون تومان در قالب طرح حمایت از مدارس در جهت بهسازی و نوسازی به مدارس منطقه ۱۱ تخصیص داده شد و در سال ۹۷ نیز یک میلیارد و پانصد میلیون تومان برای بهسازی مدارس فعال سطح منطقه ۱۱ اختصاص داده شده است.
باشگاه پیشکسوتان آموزش و پرورش در خیابان کمالی انتهای خیابان کاشان قرار دارد.

 ارسال در حدود 5 ماه قبل  ادامه مطلب »