آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
پروژه باغ خیابان عظیم تا تعیین تکلیف متوقف شود

عضو شورای شهر شیراز تاکید کرد:

پروژه باغ خیابان عظیم تا تعیین تکلیف متوقف شود

در حالی که پروژه متجمع فرهنگی مذهبی باغ خیابان عظیم به دلیل مغایرت با اصول شهرسازی باید دستور توقف تا تعیین تکلیف کامل را می‌گرفت اما امروز مجددا کار خود را آغاز کرد.

چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷

ساعت ۲۰:۵۷

کد مطلب: ۱۰۵۴۲

Share
مهدی حاجتی عضو شورای شهر شیراز در گفت‌وگو با اسکان نيوز ضمن تاکید بر این‌که در حیطه باغات هرگونه ساخت‌وساز شهری ممنوع است، گفت: پروژه مجتمع فرهنگی مذهبی باغ خیابان عظیم به دلیل این‌که در منطقه باغات بوده، دستور توقف گرفته تا وضعیت پروانه ساخت‌وساز آن در کمیسیون ماده ۳۵ مشخص شود.

حاجتی با اشاره به این‌که باغ خیابان عظیم دستور توقف داشته اما امروز با دستور دادستان، ادامه کار تا تعیین تکلیف گرفته، اظهار کرد: دستور ادامه کار تا تعیین تکلیف به لحاظ قانونی دارای ایراد است. چرا که در مورد پروژه‌های که امکان ابطال پروانه وجود دارد باید دستور توقف کامل بگیرد؛ با ادامه پروژه احتمال تخریب و قطع دیگر درختان وجود دارد.

عضو شورای شهر شیراز در ادامه افزود: ادامه کار پروژه باغ خیابان عظیم برای شهر خسارت مضاعف درپی دارد چرا که در زمان ابطال پروانه ساخت، شهر و شهرداری باید خسارت چند برابر پرداخت  کند؛ لذا این پروژه باید تا زمان تعیین تکلیف متوقف شود.

 

 

 ارسال در حدود 8 ماه قبل  ادامه مطلب »