آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
شورا به دنبال راهکارهایی برای از بین بردن تبعیض‌ها است

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۴

 

شورا به دنبال راهکارهایی برای از بین بردن تبعیض‌ها است

 

این بحث رفع تبعیض که اعضای شورای شهر با پرداختن به آن می‌خواهند فاصله موجود را کاهش دهند تنها به تبعیض جنسیتی باز نمی‌گردد. ما در شهرداری تهران با تبعیض‌های دیگر مانند تبعیض سنی، صنفی و … هم روبرو هستیم که به آنها هم می‌پردازیم.

Share/Save/Bookmark

آپلود سلام | عضو هیات رییسه شورای شهر تهران معتقد است با بحث‌هایی که در صحن شورا در خصوص انواع تبعیض صورت می‌گیرد می‌توان شکاف تبعیض‌های موجود در حوزه شهری را کاهش داد.
  
 
زهرا نژاد بهرام، عضو شورای شهر تهران با تاکید بر کمرنگ شدن تبعیضهای جنسیتی در شهرداری تهران در گفت و گو با شهردار آنلاین گفت:اعضای شورای شهر تهران با پرداختن به انواع تبعیض ها مانند تبعیض سنی، صنفی و … تلاش می کنند، تا شکافی که در فرهنگ ما در این باره وجود دارد را از بین ببرند.
 
نژادبهرام افزود: بحث مدیران زن و افزایش حضور آنها در حوزه شهرداری تهران موضوعی است که باید با دید روشنفکری به آن بنگریم چراکه خانم‌های بسیاری هستند که می‌توانند در امر مدیریت شهری در کنار آقایان به پیشرفت پایتخت کمک کنند.
 
وی ادامه داد: چون رویکرد اعضای شورای شهر تهران در مسیری است که بتوانند فاصله تبعیض جنسیتی را کاهش دهند به همین دلیل همواره در جلسات مختلف در این خصوص بحث‌هایی بین اعضا صورت می‌گیرد تا با پرداختن به آن بتوانیم فاصله جنسیتی را کاهش دهیم و به نوعی برای از بین بردن این شکاف زمینه‌سازی کنیم.
 
این عضو شورای شهر تهران با اشاره به دیگر تبعیض‌های موجود افزود: این بحث رفع تبعیض که اعضای شورای شهر با پرداختن به آن می‌خواهند فاصله موجود را کاهش دهند تنها به تبعیض جنسیتی باز نمی‌گردد. ما در شهرداری تهران با تبعیض‌های دیگر مانند تبعیض سنی، صنفی و … هم روبرو هستیم که به آنها هم می‌پردازیم.
 
وی ادامه داد: باید به این نکته نیز اشاره کنم که این تبعیض‌ها بین افراد سالم و  معلول هم وجود دارد که برای این موضوع برنامه‌های ویژه‌ای داریم. افرادی که دچار معلولیت‌های زیادی هستند از تبعیض موجود بیشتر صدمه می‌بینند.
 
عضو هیات رییسه شورای شهر تهران در پایان خاطرنشان کرد: آنچه که مهم است ما مخالف هرگونه تبعیض در همه زمینه‌ها هستیم و اگر همکاران ما در صحن شورای شهر در مورد مسائل تبعیض آمیز حرف می‌زنند به دنبال راهکارهایی برای برطرف کردن این مشکل هستند.
   
 

 ارسال در حدود 8 ماه قبل  ادامه مطلب »