آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
تشکل منسجم معرفی قابلیت‌های گردشگری اردبیل ایجاد شود

اسکان نيوز: نادر فلاحی ظهر چهارشنبه در نشست با فعالان فضای مجازی در اردبیل، تصریح کرد: این تشکل می‌تواند با مشارکت تمامی نهادهای مدنی و سازمان‌های مردم نهاد، رسانه‌ها و بخش خصوصی ایجاد شود.

او افزود: فضای مجازی نقش بی‌بدیل در معرفی قابلیت‌های استان به ویژه در حوزه گردشگری را دارد و انتظار می‌رود در فعالیت چنین تشکلی حضور جدی از سوی فعالان فضای مجازی مشاهده شود.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان با اشاره به ضعف عمده در معرفی قابلیت‌های گردشگری استان متذکر شد: این معرفی باید برای سه لایه از مخاطبان شامل مخاطبان سطح منطقه ای، سطح ملی و سطح بین‌المللی انجام شود.

به گفته فلاحی در فاز بعدی لازم است فرهنگ‌سازی جهت رونق و توسعه گردشگری استان ایجاد شده و نگرش مثبتی در بین مردم و مسئولان و افکار عمومی مهندسی شود.

او با تاکید به این‌که گردشگری از محورهای بی‌بدیل توسعه استان اردبیل است، اضافه کرد: علاوه بر این فضای مجازی می‌تواند بستر امنی برای حضور سرمایه‌گذاران در استان جهت رونق زیرساخت‌ها و ایجاد جاذبه‌ها فراهم سازد.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان به وظیفه خطیر فعالان فضای مجازی در امر اطلاع رسانی و طرح مطالبات مردمی اشاره و تصریح کرد: اداره کل میراث فرهنگی استان اردبیل نیز از فعالیت فعالان مجازی در عرصه اطلاع‌رسانی جاذبه‌ها و قابلیت‌های استان و حتی طرح معضلات و مشکلات استقبال می‌کند.

فلاحی خواستار تدوین و ارائه برنامه جامع از سوی فعالان فضای مجازی جهت رونق بخشیدن به گردشگری استان شد و افزود: گردشگری حوزه ای فرابخشی است و برای توسعه در این راستا ما نیازمند مشارکت و همفکری بخش خصوصی و نهادهای مدنی هستیم.

 ارسال در حدود 8 ماه قبل  ادامه مطلب »