آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
  کاشت مو
  بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
  تبلیغات شما
  تبلیغات شما در این مکان, ماهانه 5.000 تومان
  YourSite.Com
  تبلیغات شما
  تبلیغات شما در این مکان, ماهانه 5.000 تومان
  YourSite.Com
  تبلیغات شما
  تبلیغات شما در این مکان, ماهانه 5.000 تومان
  YourSite.Com
  رد مصوبه افزایش کرایه‌های تاکسی و اتوبوس در فرمانداری

  تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۷

   

  رد مصوبه افزایش کرایه‌های تاکسی و اتوبوس در فرمانداری

   

  تبصره‌ای گذاشته بودند تا در ساعت پیک ترافیک ۲۰ درصد کرایه‌ها افزایش یابد و در روزهای برفی و بارانی نیز ۲۰ درصد افزایش کرایه داشته باشیم که این موضوع خلاف قانون بوده است.

  Share/Save/Bookmark

  آپلود سلام | عضو شورای استان تهران گفت: مصوبه شورای شهر تهران مبنی بر افزایش نرخ کرایه‌های حمل و نقل عمومی (تاکسی و اتوبوس) در کمیته انطباق فرمانداری تهران رد شد.

  به گزارش شورا‌آنلاین، قانبیلی اظهار داشت: مصوبه شورای شهر تهران مبنی بر افزایش میانگین ۱۲٫۵ درصدی کرایه تاکسی و اتوبوس مورد بررسی قرار گرفت و در کمیته انطباق، کل این مصوبه رد شد.

  وی با اشاره به اینکه ایرادات قانونی به مصوبه شورای شهر تهران وارد بود، گفت: به عنوان مثال در مصوبه اخیر شورا نرخ کرایه‌های حمل و نقل عمومی را شناور کرده بودند و بعضی از خطوط ۴ درصد تا ۲۲ درصد افزایش نرخ داشتند.

  وی تأکید کرد:‌ افزایش نرخ کرایه‌ها باید متناسب با رشد تورم باشد و هر چند درصد تورم داشته باشیم، باید نسبت به آن کرایه‌ها نیز افزایش یابد.

  عضو شورای استان تهران افزود: تبصره‌ای گذاشته بودند تا در ساعت پیک ترافیک ۲۰ درصد کرایه‌ها افزایش یابد و در روزهای برفی و بارانی نیز ۲۰ درصد افزایش کرایه داشته باشیم که این موضوع خلاف قانون بوده است.

  قانبیلی خاطرنشان کرد: بنابراین تمام مصوبه شورای شهر تهران مبنی بر افزایش کرایه‌های تاکسی و اتوبوس رد شد.

  عضو شورای استان تهران افزود: با توجه به بازگشت مصوبه شورای شهر تهران در خصوص افزایش کرایه‌های اتوبوس و تاکسی،‌بنابراین نرخ کرایه‌های این وسایل حمل و نقل عمومی قطعا تا نیمه خرداد افزایش نخواهد یافت.

   ارسال در حدود 6 روز قبل  ادامه مطلب »