آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
ارسال بسته های افطاری به مناطق محروم در ماه رمضان

تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۸

 

ارسال بسته های افطاری به مناطق محروم در ماه رمضان

 

شجاع پوریان با اشاره به برگزاری جشن کریمان به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی (ع) عنوان کرد: برگزاری محفل انس با قرآن در ۱۲۳ مسجد شاخص و محوری پایتخت و طراحی مسابقات فرهنگی ویژه نوجوانان از دیگر برنامه های ماه رمضان امسال است.

Share/Save/Bookmark

آپلود سلام | معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از اجرای برنامه های متنوع فرهنگی در پایتخت به مناسبت ماه رمضان خبر داد.

شهرنوشت: ولی الله شجاع پوریان با بیان اینکه برنامه های ماه رمضان شهرداری تهران با هدف تعمیق انس و الفت شهروندان به ویژه نوجوانان و جوانان با مفاهیم قرآنی و تکریم ایتام محرومان و نیازمندان شهر با همکاری تشکل های مردم نهاد برگزار می شود، گفت: یکی از رویکردهای اصلی مدیریت شهری در ماه رمضان توجه ویژه به مسجدمحوری و آماده سازی مساجد برای ورود به ضیافت الهی است.

وی تاکید کرد: امسال اقدامات ویژه ای برای تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر استفاده از کالای ایرانی در تأمین امکانات و تجهیزات، لزوم صرفه جویی در هزینه ها، تعامل با تشکل های مردم نهاد سطح محلات و امکان بهره مندی حداکثری شهروندان از برنامه ها در دستور کار قرار گرفته است.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از غبارروبی ۲۲۰ مسجد شاخص در آستانه ماه رمضان خبر داد و گفت: حمایت از جلسات قرآن خانگی برای تجهیز و فراهم کردن امکانات مورد نیاز، تهیه بانک اطلاعاتی مربوط به جلسات قرآن خانگی و برگزاری مراسم تجلیل از فعالان این جلسات از جمله اقدامات فرهنگی شهرداری تهران به مناسبت ماه رمضان است.

شجاع پوریان با اشاره به برگزاری جشن کریمان به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی (ع) عنوان کرد: برگزاری محفل انس با قرآن در ۱۲۳ مسجد شاخص و محوری پایتخت و طراحی مسابقات فرهنگی ویژه نوجوانان از دیگر برنامه های ماه رمضان امسال است.  

وی برپايي ۵۲ محفل قرآني در نقاط پرجمعیت شهر را از دیگر اقدامات مدیریت شهری به مناسبت ماه رمضان معرفی کرد و گفت: از سیزدهم تا شانزدهم خردادماه، همزمان با فرارسیدن شب های قدر برنامه هایی تحت عنوان “شکوه رستگاری” در مساجد محوری مناطق اجرا می شود.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران همچنین به برگزاری ۲۲ جام رمضان اشاره و عنوان کرد: ورزشکاران محلات شهر تهران در طول ماه رمضان می توانند در سراهای محله و مراکز فرهنگی مناطق ۲۲گانه در رشته های مختلف ورزشی به رقابت با یکدیگر بپردازند.

شجاع پوریان ادامه داد: همچنین در ماه رمضان امسال نمایشگاه صنایع دستی زنان به همت اداره کل امور بانوان شهرداری تهران در مناطق ۲۲ گانه برگزار می شود.

وی در پایان گفت: برگزاری مجمع خیرین مناطق به منظور هم افزایی ظرفیت های موجود خیرین حقیقی و حقوقی و موسسات خیریه، تکریم کارگران از کار افتاده، مشارکت در برگزاری مراسم روز قدس، تهیه بسته های افطار و ارسال به محلات فقیرنشین و مشارکت در برگزاری نماز عید سعید فطر از دیگر برنامه های ماه مبارک رمضان است.

 ارسال در حدود 7 ماه قبل  ادامه مطلب »